k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Přírodní léčení pásového oparu

PŘÍRODNÍ LÉČBA PÁSOVÉHO OPARU
2. 2. 2014

PROJEVUJE SE PÁLENÍM A BOLESTÍ V URČITÉ OBLASTI, KTERÁ ČASTO PATŘÍ K BŘICHU (SYMBOL PROŽÍVÁNÍ A STŘED TĚLA) NEBO JE TO NĚKDY MEZIŽEBŘÍ, LEDVINY, ZÁDA, NĚKDY HLAVOVÁ ČÁST. POTÉ DOCHÁZÍ K VÝSEVU PUCHÝŘKŮ, INTENZIVNÍ BOLESTIVOST JE ČASTO SPOJENA S ROZSÁHLEJŠÍM ZÁNĚTEM NERVŮ. DOBA LÉČENÍ JE RŮZNÁ - OD DNŮ AŽ PO MĚSÍCE. ALOPATICKÁ LÉČBA SPOČÍVÁ V PODÁNÍ ANTIVIROTIK, PŘEDEVŠÍM ACYKLOVIRU( HERPESIN, ZOVIRAX), VNITŘNĚ V TABLETÁCH I VNĚJŠKOVĚ V TOPICKÉ FORMĚ.
A JAK OVLIVNIT TUTO NEPŘÍJEMNOST ALTERNATIVNĚ?
PŘÍZNIVĚ PŮSOBÍ ANTIVIROTICKÉ A ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINKY BODLÁKU, NAZÝVANÉHO ČUBET BENEDIKT NEBO TAKÉ BENEDIKT LÉKAŘSKÝ(CNICUS BENEDICTUS). NA PŮL LITRU SE DÁVÁJÍ DVÉ POLÉVKOVÉ LŽÍCE ČERSTVÉ ČI SUCHÉ ROSTLINY, VAŘÍ SE DESET MINUT, NECHÁ ZCHLADNOUT A POPÍJÍ SE BĚHEM DNE, LZE ROVNĚŽ PŘIKLÁDAT OBKLADY VNĚJŠKOVĚ. PROTI OXIDACI JE MOŽNÉ DO ČAJE PŘIDAT NEPATRNÉ MNOŽSTVÍ ČERSTVÉ CITRONOVÉ ŠŤÁVY. BODLÁKY JSOU VŮBEC ROSTLINY ZAJÍMAVÉ A ZAPOMENUTÉ. DALŠÍ POUŽITÍ BENEDIKTU JE U JATERNÍCH A ŽLUČNÍKOVÝCH CHOROB A ODTUČŇOVACÍCH KŮR. OVLIVŇUJE TRÁVICÍ PROCESY.

PŘI PÁSOVÉM OPARU MŮŽEME ROVNĚŽ POUŽÍT OBKLADY KAŠÍ Z MLETÉHO SEMENE PÍSKAVICE ŘECKÉHO SENA - JAKO KOŘENÍ SE POUŽÍVÁ I U NÁS, ČASTÉ JE NA BALKÁNĚ. MLETÉ SEMENO SMÍCHÁME S PŘIMĚŘENÝM MNOŽSTVÍM LNĚNÉHO OLEJE(NEBO VLAŽNÉ VODY, ÚČINNĚJŠÍ JE OLEJ, NEPOUŽÍVAT FERMEŽ, OBSAHUJE SIKATIV !) AŽ VZNIKNE KAŠE, NANESEME NA PLÁTNO, MŮŽEME ZVNĚJŠKU ZAJISTIT MIKROTENOVÝM SÁČKEM, PŘEVÁŽEME, NECHÁME MAX 2 HODINY, OPAKUJEME I 2X DENNĚ.

MŮŽEME UVAŘIT KRÁJENOU CIBULI( ASI 20 MIN VAŘIT V MALÉM MNOŽSTVÍ VODY POD POKLIČKOU) A DVAKRÁT DENNĚ NA 30 MINUT PŘIKLÁDAT VLAŽNÉ OBKLADY, ULEVÍ.

IMUNITU POVZBUDÍME ECHINACEOU, DOBRÁ JE V KAPKÁCH (3X20 KAPEK, DENNĚ, NEJLÉPE Z KOŘENE, POSLOUŽÍ ALE I Z KVĚTU), I RAKYTNÍKEM NEBO BETAGLUKANY( DOBŘE PŮSOBÍ HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - VÝJIMEČNÁ HOUBA, VHODNÁ PŘIMĚĚŘENĚ PRO JÍDELNÍČEK, MŮŽEME POUŽÍT I HOUBU REISHI). PREVENTIVNĚ PROTI PÁSOVÉMU OPARU UDRŽUJEME V JÍDELNÍČKU ČERSTVOU SYROVOU ZELENINU A OVOCE, ZEJMÉNA KYSANÉ ZELÍ JE DOBRÉ(OBSAHUJE ANTIBAKTERIÁLNÍ BRASSICINY A MÁ VYSOKÝ OBSAH VITAMINU C), ČESNEK, CIBULE, ŘEDKVIČKY, MRKEV, OKURKY, RAJČATA, JABLKA A HRUŠKY. A DODRŽOVAT PITNÝ REŽIM.A SAMOZŘEJMĚ - PROŽÍVAT EMOCE A KAŽDODENNÍ SITUACE S MÍROU, ALE INTENZIVNĚ. NEMUSÍME SETRVÁVAT V TRAUMATECH A POTLAČOVAT IMPULZY, STEJNĚ JAKO NENÍ NUTNÉ ŘVÁT A BEZ OMEZENÍ UBLIŽOVAT DRUHÝM. NAJDĚME HRANICI, PŘI NÍŽ PROŽÍVÁME DO HLOUBKY SVŮJ DEN A PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK, ALE NA ŘECE HLUBOKÉHO VNITŘNÍHO KLIDU. JAK SE K NÍ DOSTAT? PŘIJĎTE NA NAŠE SEMINÁŘE NEBO TERAPIE, ZPROSTŘEDKUJEME SPOJENÍ A VY JI MŮŽETE DÁLE BUDOVAT SAMI. V JAKÉ PODOBĚ BUDE, ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM Z NÁS. VŠICHNI JSME VLÁDCI SVÝCH ŽIVOTŮ, AČ TO TAK NĚKDY NEVYPADÁ.
PÁSOVÝ OPAR JE HLUBOKÉ ZASAŽENÍ, KTERÉ NÁS NUTÍ K ODEVZDÁNÍ, V TOMTO PŘÍPADĚ JE TŘEBA UVOLNIT SVŮJ ŽIVOT, KONTROLNÍ MECHANISMY DÁT NA DALŠÍ MÍSTA A NADŘADIT JÍ ŽIVOT SÁM. O TEN JDE, NIKOLI O KONTROLU, TA JE NÁSTROJEM K VYTYČENÍ HRANIC, ABYCHOM MOHLI SPRÁVNĚ CÍTIT A PROŽÍVAT. PROTO TU TAKÉ JSME.
Prevzaté z: http://www.personalnibiodynamika.estranky.cz/
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one