k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Viděl do zemětřesení.

V roce 1936 se kdosi Cayceho ptal na příčiny otřesů a Cayceho odpověď zněla jako stařecká věštba.
„Tyto příčiny jsou,jak jinak,pohyby v Zemi a vesmírná aktivita jiných planetárních sil a hvězd.Jejich vzájemný vztah vyvolává aktivitu pozemských elementů-země,vzduchu,ohně a vody- a jejich aktivity směřují k zastoupení v různých jiných aktivitách.
Na Geologa takovéto prohlášení učinilo značný dojem.V poslední době dospěl k názoru,že právě tak jako Měsíc ovlivňuje příliv a člověka,tak jiné planety ovlivňují pochody uvnitř Země.
„To co řekl Cayce je pravda.Souhrn hornin,plynů,tepla a kapalin ovlivněná gravitačními a magnetickými silami ve sluneční soustavě,způsobuje podzemní pohyby,která naopak vyvolávají zemětřesení.“
Tam,kde je kůra nejslabší se otřesy opakují,zdůraznil geolog.
„V tomto období je zemská kůra nejslabší podél okrajů Tichého oceánu.Oslabení zde tvoří velký polokruh,od Nového Zélandu na jihozápadě až po Hornův mys na jihovýchodě,na sever zasahuje do Japonska a na Aljašku.Po celé délce takzvaného Ohňového prstence se nacházejí nejhlubší místa oceánu,hlubokomořské příkopy.
V nich je kůra zatlačována hluboko do zemské kůry-do intenzivního podpovrchového tepla.Následkem jsou opačné erupce.Následkem jsou sopečné erupce.
Tento zemětřesný pás zahrnuje i Kalifornii.

Další z výňatku knihy
Cayse považoval za zdroj veškeré energie,neklid v oceánech,vychýlení zemské osy.
Jednou odpověděl na otázku o míře změn v roce 1936:“Válka,otřesy v zemském nitru a samotný posun diferenciace v ose,odrážející se v poloze vůči Polárce.
Jak mnohokrát naznačil,změny budou rozšířené po celém světě a mohou způsobit,že lidé procitnou a pochopí všeobsažnost božství.
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one