k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Akašické záznamy jsou souhrnem všech minulých, přítomných a budoucích zážitků a vědomostí pro jednotlivé bytosti, kolektivní vědomí a veškerou existenci. Jsou to záznamy všeho, co kdy bylo, je, a co bude. Tato Kniha života neboli vesmírný superpočítačový systém obsahuje informace o všech lidech, jež žili na zemi, jejich skutky, slova, pocity a úmysly, jednotlivé události, potenciální možnosti, promarněné příležitosti, chyby, čemu se naučili, obsahují podněty pro všechny archetypální symboly či mýtické příběhy, jenž ovlivnily lidské chování, a slouží jako zdroj inspirace pro sny a vynálezy.

Tyto záznamy však nejsou pouze úložnou informací, mají obrovský vliv na naše každodenní životy, na naše vztahy a na naše postoje a názory. Na základě akašických záznamů se k sobě přitahujeme nebo se odpuzujeme. Je to zdroj informací, jenž je dostupný každému. Každý člověk se může na akašické záznamy naladit stejně jako se může naladit na určitou radiovou frekvenci. Přestože akašické záznamy nejsou fyzické povahy, patřičně naladěný jedinec může danou informaci slyšet, vidět a prožít. Tyto záznamy lze přirovnat k filmům. Tento film si můžeme znovu přehrát, abychom tomu, čeho jsme byli svědkem, lépe porozuměli. Jsou součástí Božské mysli, jsou nezaujatým soudcem snažícím se nás vést, vzdělávat a měnit k lepšímu.
Kronika Akáša
Božská paměť, deník lidstva, knihovna života, informační pole, kde jsou zaznamenány kolektivní paměti.Podle Edgara Cayce - Tajemství kroniky Akáše, napsáno Ivanou Sedláčkovou.
Zdroj: http://www.lightworker.cz/Cesta k hlubším vhledům - meditace:

Smyslem této meditace je cesta do Akašické kroniky, kde se máte dozvědět více o sobě, proč jste si vybrali tento život, jaký je vyšší smysl vašeho bytí, jakými lekcemi máte projít a jak posloužit lidstvu.

Akašická kronika je v knihovně - v místě, které existuje ve vyšších dimenzích, za hranicí fyzického světa. Obsahuje informace o vašich minulých životech (i o životech ostatních lidí), informace o vašem růstu, vašich životních cílech a podobně.

Postup: Před touto meditací se vžijte do svého Vyššího já.

1/ Zavolejte si k sobě světlo a představte si, jak stojíte uprostřed světelné koule. Zkrášlete jí a zvolte takovou velikost, abyste měli příjemný pocit. Můžete si představit, že tako koule je jako bublina, která vám umožňuje cestovat. Představte si, že se vznášíte, unášení ve své bublině do vyšších dimenzí, až se ocitnete v knihovně.

2/ Teď stojíte před knihovnou. Jak vypadá? Až budete připraveni, vstupte do ní a rozhlédněte se kolem sebe. Vidíte řady knih, které obsahují informace o vašich životech a životech ostatních lidí.

3/ Vítá vás velmi vyspělá bytost, která vás vřele zdraví. Mentálně řekněte této bytosti, že chcete nahlédnout do záznamů o vašich životech. Jakmile svou prosbu vyslovíte, okamžitě se ocitnete před informacemi svého Vyššího já, protože ve vyšších dimenzích ihned prožíváte to, na co pomyslíte.

4/ Tyto knihy obsahují informace o cílech, posláních a přispěních ze všech vašich životů. Vezměte si tu, která obsahuje záznamy z vašeho současného života. Jak vypadá? Až budete připraveni, otevřete ji a podívejte se na první stranu. První strana je určena podstatě vaší životní práce. Dočtete se na ní, čím jste přišli v tomto životě přispět lidem a světu. Co je na ní napsáno?

5/ Obraťte na další stranu: tam najdete popis kvalit nebo vlastností, na nichž v tomto životě pracujete, jako je například schopnost milovat, odvaha, víra nebo soucítění. Jaké kvality v sobě v současné době rozvíjíte?

6/ Chcete-li si přečíst informace ještě o něčem jiném, udělejte to. Jaké důležité události ve vašem životě byly zaznamenány? Na čem pracujete nyní, co je z pohledu vašeho Vyššího já nejdůležitější?

7/ Až budete připraveni vrátit se, představte si, že jste zase mimo knihovnu. Obklopte se světlem a nechte svou bublinu, aby vás přenesla zpět tam, kde se právě nacházíte. Až budete chtít nějaké další informace o svém životě, můžete se do této knihovny vrátit, kdykoliv budete chtít.
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one